Herec Kevin Spacey se podle bratra Randyho potatil. Jejich otec je znásilňoval a fyzicky napadal. Kevin však tvrdí, že nic takového nezažil

Kevin Spacey se podle CSFD objevil v trhácích Smrtící epidemie či Sedm. Od těch dob má na svém kontě spousty filmových rolí, ale málokdo tuší, jak těžké prožíval se svým bratrem dospívání.

Kevin Spacey se potýká s mnoha soudy kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování a znásilnění, jenže málokdo tuší, že vlastně on sám byl kdysi obětí. Podle magazínu Daily Mail se Kevin Spacey se svým starším bratrem potýkali s opravdu hrůzným dospíváním a dětstvím.

Starší bratr Randy přiznal, že jej otec Thomas ve věku čtrnácti let sexuálně zneužil a matka nad tím zavírala oči. Když se Randy doslechl o bratrových problémech a nařknutí ze zneužívání, uviděl v něm svého otce. Stejný náznak hrozby. Navíc věří, že se Kevin ve slávě a bohatství schovává před svým traumatickým dětstvím.

Svěřil se, že je otec vychovával hrůzně, byli systematicky biti, nechával je hladovět a týral je. Jejich otec byl prý členem Americké nacistické strany. Randy je o tři roky starší, a zatímco jeho bratr je hvězdou, Randy řídí limuzíny a vystupuje jako imitátor Roda Stewarda, informoval deník The Sun. Přestěhoval se od rodičů, když bylo Kevinovi 16 let.

Spacey však podle The Sun tvrdí, že Randyho obvinění jsou sice vážná, ale on sám takové utrpení nikdy nezažil. Nikdy se nestal obětí zneužívání a se svým bratrem soucítí. Randy se brání tím, že je podle něj Kevin mnohem horší než jeho otec…

Jak takové mediální hádky bratrů vnímáte? Vymýšlí si podle vás Randy, aby se zviditelnil a dohnal slávu svého kdysi hvězdného bratra, nebo mluví pravdu?

Zdroj: The Sun, Daily Mail, CSFD