Herec Karel Zima (50) plánuje s manželkou (31) miminko: Nedaří se nám, přemýšlíme o adopci, přiznal

Když herec Karel Zima (50) v červnu uzavřel manželství se svou dlouholetou přítelkyní Lucií (31), myslel si, že brzy po svatbě přijde miminko. Páru se ale ani po několika měsících snahy nedaří a vysněného potomka se ne a ne dočkat.

Zatímco Zima je už dvojnásobným otcem Agáty (21) a Jonáše (18), pro jeho manželku by bylo společné dítě prvním potomkem. Herec se nijak netají tím, že miminko s manželkou chtějí za každou cenu, píše Aha!.

„My bychom rádi měli miminko. Zatím se to nedaří úplně přirozenou cestou, takže se pokoušíme využít všech dostupných možných vědeckých prostředků, které jsou, a doufáme, že to vyjde,“ prozradil Zima Blesku. „Docházíme na jednu kliniku. Tam jsme spokojení. Podstoupili jsme už první pokus a ten nevyšel. Tak uvidíme, jestli vyjdou další. Možností je ale několik. Medicína je už tak otevřená,“ dodala jeho manželka Lucie.

Manželé chtějí dítě tolik, že dokonce přemýšlí o tom, že by si nějaké osvojili. „Jsme otevřeni tomu, kdyby to nevyšlo, že bychom dítě adoptovali,“ svěřil herec. „Říkali jsme si, že adoptujeme nějaké romské miminko. Ta jsou dostupná mnohem rychleji. Je to takové smutné, ale je to pravda,“ dovysvětlila Lucie Zimová.

Lucie také poznamenala, že by ji velmi mrzelo, kdyby nikdy nebyla matkou. I přes záložní plán tak oba doufají, že se jim podaří mít miminko vlastní.

Zdroj: blesk.cz, Instagram, ahaonline.cz