Herec Brad Pitt se rozmluvil o své nejoblíbenější milostné scéně

Herec Brad Pitt je světoznámý herec, který má miliony fanoušky, a to i přesto, že se momentálně rozvádí s jednou z nejvíce sexy žen na světě.

Web Magazín W vydává tematické články s názvem Nejlepší výkony a zaměřuje se na různé celebrity světových formátů. Nedávno se rozhodli vyzpovídat všemi milovaného Brada Pitta.

Brad má za sebou perný rok, a to nejen kvůli rozvodovým starostem, ale také kvůli své herecké kariéře. Zahrál si totiž ve filmu Bullet Train, pak se objevil i ve snímku The Lost City po boku Sandry Bullock, která je taktéž ohromným miláčkem publika. Měl plno práce také jako producent a svůj rok 2022 završil vydáním Babylonu.

Věděli jste, jaká byla úplně první milostná scéna, ve které Brad Pitt hrál? Jednalo se o seriál Dallas, kde si střihl malou roli. Podle Wikipedie hrál pubertálního přítele blondýnky Charlie, která byla manželkou předáka Raye, jak jsme psali zde.

„Bylo to v seriálu Dallas. Musel jsem se válet v seně ve stodole. Myslím, že jsem neměl žádnou hlášku. Jen jsem se válel a dováděl.“

A co slavná scéna ve snímku Telma a Luisa? „Jo, to byl asi můj vstup do první ligy,“ nechal se slyšet herec. Geena Davis byla dle jeho slov tak sladká, milá a jemná. Ta milostná scéna se natáčela prý dva dny. „Starala se o mě,“ dodal potutelně.

Právě snímek Telma a Luisa měl obrovský dopad na Bradovu kariéru. Ten to netušil, ale věděl, že je pro tu roli ten pravý. Castingem prošlo i několik dalších herců a Brad nejdříve tu roli nedostal. A to ani poprvé, ani podruhé. Podařilo se mu to až na potřetí, kdy mu dali scénář do ruky.

Mnohé ženy zřejmě nezapomenou na jeho herecký výkon ve filmu Seznamte se, Joe Black, který je dle CSFD z roku 1998. Brad zde měl po svém boku samé známé kvalitní herce, kupříkladu báječného Antonyho Hopkinse.

Zdroj: Magazín W, Wikipedie, CSFD