Herec Adam Ernest má doma zvláštní uspořádání. Nevěsta jsem já, ona je ženich, tvrdí. O ruku ho požádala jeho přítelkyně a on nosí zásnubní prsten

Herec a režisér Adam Ernest (30) se rozhodl promluvit o životě se svou osudovou ženou. První láskou se stala Kamila Trnková (31) a musel si ji vybojovat.

Podle magazínu Prima ženy se během vztahu herci dvakrát rozešli, dvakrát padla žádost o ruku, a dokonce se stali rodiči společného chlapečka. Herec přiznal, že svou partnerku požádal o ruku, ale poté se rozešli. Znovu se k sobě vrátili a po nějaké době požádala o ruku ona jeho. Teď to podle Adama vázne na tom, že ženichem je ona a on je nevěsta. Její starostí podle něj je vše domlouvat.

V pořadu 30+ Otázek se dokonce Adam pochlubil zásnubním prstenem, který nosí na svém prsteníčku, jako by skutečně byl nevěstou. Mezi muži není běžné, aby nosili zásnubní prsten, ale Adamovi to nevadí.

Ačkoliv se herci již zasnoubili, tak pro ně svatba není tak podstatná. Společně prý svou lásku stvrdili, když Kamila porodila Adamova chlapečka. Nyní jsou malému dva roky a herec se netají tím, že byl i při porodu.

Podle CSFD herec účinkuje v seriálech, ale od roku 2019 i ve filmech. Zajímavé je, že jeho debutem byl snímek Párty Hárd, ke kterému scénář napsal a také jej režíroval Martin Pohl, což je civilní jméno hudebníka Řezníka, který se tímto filmem nijak netají. Jedná se o kontroverzní drsný počin, takže to vypadá, že se herec Adam Ernest nezalekne žádné herecké výzvy.

Zdroj: CSFD, 30+  Otázek, Prima Ženy