Herci z Harryho Pottera mají snad pořadník. Miminko teď čeká představitelka zrzavé Ginny Weasleyové

Pomalu a jistě nám začíná růst nová generace herců ze světoznámé filmové série Harry Potter. Před třemi lety se Rupertu Grintovi (Ronu Weasleymu) narodila dcerka Wednesday a tím, zdá se, odstartovala plodný řetězec. Před několika dny na svět přišlo dítko Daniela Radcliffea (Harryho Pottera) a nyní se svým kulatícím bříškem pochlubila herečka Bonnie Wright, která hrála nejmladší ze zrzavých sourozenců – Ginny.

Ti, kdo neznají slavnou čarodějnou ságu, těm jméno Bonnie Wright asi nic moc neřekne. Bonnie si po skončení filmů dala od hraní tak trochu pauzu. V roce 2012 založila svou vlastní produkční společnost. Po té se sice objevila v několika filmech, ale hlavně se začala věnovat cestování, aktivismu ohledně znečišťování naší planety plasty a stala se velvyslankyní dětské organizace J. K. Rowlingové zvané Lumos.

Loni dokonce napsala svou první knihu Go gently, kde vypráví o důležitosti a tipech, jak šetřit životní prostředí, píše se na Wikipedii. V témže roce také pojala za svého manžela Andrewa Lococa, který je jejím dlouholetým partnerem. Fotky z ní sdílela na svém Instagramu sdílela až letos, takže to bylo pro dost jejích fanoušků velké překvapení. A 28. dubna překvapila své sledující znovu, když sdílela společnou fotku se svým manželem, na kterém se jí pod šaty klenulo těhotenské bříško.

„Čekáme dítě! Andrew a já se nemůžeme dočkat, až se s naším miminkem setkáme ještě letos a staneme se rodiči,“ napsala půvabná herečka ke snímku, který si vysloužil spoustu gratulací od jejích fanoušků. Bonnie se tak zařadila mezi další hvězdu filmů o Harrym Potterovi, která se stanem rodičem.

Můžeme si jenom klást otázku: Jaké číslo si z klobouku vytáhla taková Emma Watson?

Zdroje: Instagram, Wikipedia