Helena Vondráčková smutní. Zemřela kamarádka!

Zemřela česká influencerka a reklamní manažerka Kamila Mortimer, která byla dobře známá i ve světě showbyznysu.

Kamila Mortimer v minulosti působila ve vedení hned několika velkých firem. Přestože měla na sociální síti Instagram jen necelých pět tisíc sledujících, byla velmi oblíbená mezi celebritami. Objevila se například po boku českého moderátora Leoše Mareše na filmovém festivalu v Karlových Varech v roce 2017, kde také pózovala o dva roky později i s modelkou Simonou Krainovou, píše Blesk.

Na jejím profilu na Instagramu se začaly objevovat smutné komentáře od jejích slavných kamarádek. Sledují ji například Dara Rolins, Andrea Verešová či Jozef Vajda. Smrt podnikatelky zasáhla i zpěvačku Helenu Vondráčkovou.

Od rána, když jsem se to dozvěděla, jsem smutná. Kamila byla moje dlouholetá kamarádka, znali jsme se dlouhá léta. Pocházela z Pardubic, takže jsme byly krajanky. Se spoustou věcí mi i pomáhala, často jsme se vídali. Hodně cestovala, bylo to taková crazy holka,“  uvedla zdrcená umělkyně. Na sociální síti dodala, že na ni nikdy nezapomene.

O influencerce bylo známo, že miluje módu a cestování. Před měsícem odletěla na Tenerife, přičemž jen na pár dní přijela zpět do Prahy a odtud se následně přesunula do Indonésie, konkrétně na turisty vyhledávané Bali.

Touha poznávat nové země se jí však stala osudnou. Podle portálu Blesk se Kamile Mortimer stala osudnou dovolenou na Bali, kde měla přijít o život při tragické nehodě na motorce.