Helena Vondráčková je otevřená novým výzvám. Takto vypadá jako Barbie

Nedávno oslavila legendární popová zpěvačka Helena Vondráčková své 76. narozeniny, což ji oficiálně řadí mezi seniory. Přestože by mnozí očekávali, že si dá zasloužený odpočinek, Vondráčková zůstává v popředí a dává najevo, že na ukončení své kariéry rozhodně nemyslí.

Její věrní příznivci jsou dobře obeznámeni s tím, že Helena Vondráčková nadále vystupuje a dává najevo svou hudební vášeň. Její úžasný talent a energie ji udržují v první lize i v pozdním věku. Tato popová ikona ukazuje, že věk není překážkou pro pokračování v umělecké dráze.

Ale to není vše. Vondráčková nás také překvapila tím, že podlehla současným trendům. V rámci zajímavého experimentu si nechala vytvořit panenku Barbie s jejím vlastním vzhledem.

Panenku srovnala s jednou ze svých archivních fotografií z mládí a s humorem to komentovala na svém Instagramovém profilu. Tímto krokem ukázala, že je otevřená novým výzvám a nebojí se zahrnout do svého života i netradiční zážitky.

V celém této zábavné a kreativní situaci Helena Vondráčková ukazuje, že si stále užívá života a že se nebojí zkoušet nové věci. Její příklad může být inspirací pro nás všechny, abychom se nevzdávali svých vášní a zájmů, ať už máme třeba skoro 80 let!

Zdroj: autorský článek