Heidi Klum si zapomněla kalhotky. Fanoušci se posmívají jejím šatům

Německá supermodelka nepřestává být středem pozornosti. Heidi Klum je známá svou neuvěřitelnou krásou, pracovitostí, velkým odstupem od sebe samé a nezkrotnou radostí ze života, stejně jako láskou k neobvyklým kreacím. Její halloweenské kostýmy jsou hitem už léta, ale stejně oblíbené jsou i její outfity na červeném koberci. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Na velké události se objevila v úchvatných šatech. Fanoušci však rychle upozornili na jednu věc.

Při pohledu na ni je těžké uvěřit, že letos oslavila půl století. Heidi Klum, jedna z nejslavnějších modelek světa, neslezla z přehlídkových mol a obálek nejvýznamnějších časopisů módního průmyslu už několik desetiletí. Je jednou z nejlépe vydělávajících modelek na světě. Kromě toho se naplňuje jako porotkyně v americké verzi soutěže „Got Talent“, loni natočila píseň a videoklip se Snoop Doggem, vychovává čtyři děti, z toho tři ze vztahu se Sealem, a je už několik let šťastně vdaná za hudebníka Toma Kaulitze.

Heid Klum, královna Halloweenu
Před několika dny u příležitosti Halloweenu opět ukázala, jak velký odstup má sama od sebe. Modelka je proslulá svými jedinečnými a často děsivými převleky. Stejně odtažitá je, i když jde o módu. Na velkých galavečerech se často objevuje v extrémně odvážných šatech. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Minulý víkend se Heidi zúčastnila galavečera LACMA Art + Film Gala 2023 v Los Angeles, který se konal ve spolupráci se značkou Gucci. Úchvatné šaty, ve kterých se ukázala, však nenavrhl světoznámý módní dům.

Tvorbu má na svědomí ukrajinská návrhářka Lesia Verlingier pracující pro značku Lever Couture. Podle zahraničních médií je kolekce, z níž kreace pochází, inspirována rovnováhou a plynulostí oceánu. Šaty jsou nesmírně působivé – jsou dlouhé až na zem, mají výrazný výstřih na zádech a odvážné rozparky na obou stranách. Heidi vypadá, jako by pod nimi neměla žádné spodní prádlo. Šaty jsou bílé a třpytí se. Jsou skutečně ohromující. Někteří ji však podceňují a tvrdí, že Klumová vypadá, jako by si oblékla nastříhanou lepicí fólii. Souhlasíte s tím?