Dagmar Havlová se trápí: Bolesti i kila navíc!

  Bývalá první dáma české republiky Dagmar Havlová se před pár dny zúčastnila oslav na pražském hradě. Jak později vysvětlilo, aktuálně není úplně ve své kůži. Mohou za to bolesti i nabrané kila.

  Dagmar Havlová ve společnosti zářila jako vždy a nikoho by ani nenapadlo, že ji něco trápí. 

  Až později se v proslovu na síti Instagram svěřila svým fanouškům, že se necítí zrovna nejlépe. „Já jsem teď přibrala a nejsem z toho vůbec nadšená. Měla jsem dilema, jaké oblečení si vzít na Hrad, abych se cítila dobře,“ přiznala.

  Svůj problém vyřešila jednoduchými šaty a látkovým plédem, který svým vzhledem imitoval kožešinu.

  Za kily navíc stojí zdravotní problémy bývalé první dámy. „Přibrala jsem proto, že jsem dva měsíce ležela, z toho měsíc úplně. Pomáhala mi asistentka a různé kamarádky, které mi nosily jídlo. Nosili mi ale bohužel to, co mám ráda, co jsou buchtičky s krémem a meruňkové koláče,“ prozradila.

  Na lůžko ji dostala natržená Achillova šlacha. „Já jsem o svých chorobách původně nechtěla mluvit. Nikdy a nikde, ale už se to táhne tři měsíce, takže mě vidíte kulhající a ne v pěkných botách. Obvykle v teniskách, nebo když jsem na nějaké akci, mám mini podpatek. Jenže pak mi ta achilovka napuchne a strašně bolí,“ postěžovala si Dagmar. Snad se brzy zotaví.