Harry znovu plánuje cestu do Británie. Rodinu by chtěl s sebou, Meghan má ale bez ochranky strach

Princ Harry se v rodné zemi naposledy ukázal po té, co k němu donesla zpráva, že jeho otec onemocněl formou rakoviny. Ta návštěva byla opravdu bleskurychlá, Harry však na další šanci, jak se usmířit s bratrem Williamem a narovnat vztahy v rodině, nezanevřel. Už za necelý měsíc poletí do Británie znovu.

Zúčastní se totiž bohoslužby k 10. výročí her Invictus Games v katedrále svatého Pavla, která proběhne 8. května, píše deník Mirror. Byla by to také šance pro jeho manželku Meghan, aby se pokusila obnovit vztahy s královskou rodinou po té, co byl do něho vražen klín, a to z obou stran. Neházejme vinu jen na Meghan. Král Karel i královna Camilla by také mohli vidět svá vnoučata Lilibet a Archieho.

Meghan, podle informací deníku Mirror, souhlasila, že s manželem a dětmi pojede. Jenže když se na veřejnost dostaly podrobnosti jejich návštěvy (místo a čas), dostala strach. Coby královští odpadlíci nemají nárok na policejní ochranu, což se Meghan přirozeně nelíbí. Její účast na bohoslužbě tedy zatím není potvrzená, a to z bezpečnostního důvodu.

Zdroj blízký Harryho rodině se také domnívá, že Meghan bude znovu vržena do úzkostné návštěvy Anglie, kde má pocit, že ji nikdo nechce. Ještě si možná pamatujete na dobu, kdy se Meghan stala novou obětí britského bulváru a odnesla si z toho psychické potíže. Její návrat by byl pro novináře něco, jako pro myslivce hon na bílého jelena.

Vypadá to, že Harry bude muset cestu podniknout zase sám. Velmi rád by ale jel se svou rodinou. Otázkou je, jestli se mu podaří svou ženu přesvědčit a zařídit, aby se jeho rodině nic nestalo. Původní plán byl takový, že 6. května v Montecitu v Kalifornii oslaví Archieho páté narozeniny a den na to odletí do Anglie. Po bohoslužbě chtěli strávit ještě několik dní ve městě, aby navštívili královskou rodinu.

Jak to nakonec dopadne, se dozvíme až se to stane.

Zdroje: Mirror