Harry Styles je dalším umělcem, který odmítl vystoupit na korunovačním koncertu krále Karla

Zdá se, že nikdo netouží po tom, aby jako čestný host vystoupil na koncertu během korunovace Karla III. Dostává se snad královská rodina po odhalení prince Harryho mezi černé ovce? Pozvání již odmítli Elton John, Adele a The Spice Girls, nyní se k nim připojil Harry Styles.

Zdá se, že Buckinghamský palác nemůže přimět umělce, aby vystoupili na oslavě, která nebyla k vidění za více než 70 let, kdy byla královna Alžběta II. jmenována královnou Velké Británie a Commonwealthu. Mnohé zaráží, že mezi těmi, kdo odmítli, jsou i známá jména, která by jistě považovala za čest zazpívat při této výjimečné příležitosti.

Umělci však mají z větší části dosti pádné důvody, proč nabídku odmítnout. Poslední z nich, Harry Styles, právě objíždí svět se svou show Love On, proto se možnosti zahrát si na královském korunovačním koncertě zřekl. Ze stejného důvodu musel odmítnout i Elton John. V jeho případě není divu, jedná se o jeho poslední turné. Například skupina The Spice Girls, která nedávno oznámila návrat, důvod neuvedla, uvádí web Marca.

V tuto chvíli je jen pár potvrzených hudebníků, včetně boybandu Take That a Kylie & Dannii Minogue. Další jména budou oznámena, jakmile se událost přiblíží.

Zdroje: Marca