Harry a Meghan vytahují špínu, William a Kate ukazují dokonalost. Princezna z Walesu uctila památku zesnulé královny a sklidila obrovský úspěch!

Po kontroverzních prohlášeních Harryho a Meghan se nyní pozornost veřejnosti upírá na Velkou Británii. Kate byla včera večer hlavní hvězdou vánočního koncertu Together At Christmas a jako vždy byla naprosto okouzlující.

Oči veřejnosti se ve čtvrtek večer upíraly na královskou rodinu. Po kontroverzních obviněních, která Harry a Meghan zveřejnili v nových částech dokumentu, se rodina chová, jako by se nic nestalo. Nikdo z rodiny se k jejich slovům zatím nevyjádřil, dokonce ani Kate, která z dokumentu působí nepřístupně a chladně, a v jejímž stínu Meghan neměla šanci.

Členové monarchie jsou jako vždy věrni tradicím a tomu, co se od nich očekává. Přesně tak, jak by si královna Alžběta II. přála a žádala. Ve čtvrtek večer totiž královská rodina přišla uctít její památku, takže na tato slova, která je možná zamrzela, nikdo reagovat nechtěl.

Hlavní hvězdou večera byla princezna z Walesu. Koncert plný koled byl označen za její a ve Westminsterském opatství se tak sešla celá královská rodina, uvádí web Metro.

Kate zvolila na tento slavnostní večer šaty v barvě roku 2023 Viva Magenta, která je aktuálním trendem, a vypadala jako vždy fantasticky. Model je od Eponine London a doplnila ho jednoduchými náušnicemi Accessorize. Vzhled doplnila jednobarevnými doplňky a zvolila vínové lodičky. Opět dokázala, že má módu v malíčku a trendy jsou její absolutní součástí, uvádí Hello.

Princeznu z Walesu ve Westminsterském opatství podpořila celá její rodina, princ William, král Karel III. a královna choť. Společnost jí během společného večera dělaly také její starší děti, princ George a princezna Charlotte, kteří se ke svým rodičům dokonale hodili. Zajímavé je, že jejich přítomnost se nečekala, ale Kate a William zřejmě stále častěji vedou své děti k povinnostem. Rodina šla svorně vedle sebe a i tímto gestem se snažila ukázat, že v těžkých chvílích stojí při sobě.

Ke Kate se postupně připojili vysoce postavení členové královské rodiny, aby uctili život zesnulé královny Alžběty II., neboť letošní ročník je věnován právě jí a památce její služby lidem. Slavnostní ceremoniál bude vysílat britská televize ITV. na Štědrý den.

Zdroje: Metro, Hello