Harry a Meghan propustili chůvu po dvou dnech: Prý byla nezodpovědná

Všichni rodiče na světě čelí velkým výzvám, když mají dítě. A nezáleží na tom, jestli jsou to obyčejní lidé nebo členové britské královské rodiny. V případě Meghan Markle a prince Harryho však došlo na poměrně vyhrocené situace. Údajně měli problém s chůvou.

Když v roce 2019 přivítali své první dítě Archieho, jejich ideou bylo od začátku starat se o výchovu miminka sami. Různé okolnosti, včetně návratu Meghaniny matky Dorie do Spojených států, však zřejmě způsobily, že najmout chůvu bylo nevyhnutelné.

Cílem bylo, aby tento nový zaměstnanec zavedl pro dítě zdravý spánkový režim. Podle informací novináře Omida Scobieho, který napsal knihu Finding Freedom, však věci zjevně nešly podle očekávání, uvádí web Mirror. „Rozhodli se najmout noční sestru, aby vytvořila spánkový plán a byla dalším párem pomocných rukou,“ napsal Scobie. „Ale její čas strávený s párem byl krátký. Meghan a Harry byli nuceni propustit sestru uprostřed její druhé noci za to, že byla neprofesionální a nezodpovědná.“

Ačkoli se slavný pár rozhodl najmout jinou ženu, která podle Scobieho odvedla dobrou práci, rozhodli se ji také propustit po několika týdnech kvůli nedůvěře, kterou zanechala první chůva, dodává Marca. Nakonec se rozhodli důvěřovat pouze sami sobě a nyní k nim údajně na několik hodin během dne dochází chůva, která asistuje při různých aktivitách.

Připišme to královským manýrům… Ale v kůži chůvy dětí Harryho a Meghan bychom být nechtěli.

Zdroje: Marca, Mirror