Harry a Meghan podcenili své vyhlídky: V USA nejsou jedničkami, jak očekávali

Podle bývalého kamaráda Meghan Markle si vévodkyně myslela, že ona a Harry budou „jedničkou v Hollywoodu“, ale skutečnost je taková, že jsou v hierarchii pěkně nízko. Proto se snaží prosadit všemožnými způsoby.

Nick Ede, moderátor programu The Royal Agenda na Royal TV, řekl webu Daily Express, že s Meghan byli přáteli dlouho předtím, než potkala prince Harryho. Nyní se však jejich přátelství pohybuje na bodu mrazu. Jelikož o Meghan ledacos ví, poodhalil její očekávání po návratu do USA.

Ede si myslí, že pár podcenil vliv, který bude mít po přestěhování z Velké Británie do Spojených států. Patrně si mysleli, že budou pompézně přijati a všichni se jim budou podbízet. Vysvětlil, že v Hollywoodu se pomyslná královská hodnost nevztahuje na někoho s titulem, ale na lidi, jako jsou Kardashianky, Beyonce a JLo. Obamovi a Clintonovi navíc mají vysoké postavení díky své předchozí pozici v Bílém domě.

Moderátor se domnívá, že Harry a Meghan tento aspekt nepochopili, a proto nejsou ani zdaleka číslem jedna. Pokud jde o jejich život ve Spojených státech, Ede věří, že pár měl potíže s adaptací, protože jejich život je velmi odlišný od toho, který vedli ve Spojeném království a v jejich bývalém domě v Nottingham Cottage. 

A skutečnost, že jsou tak nízko v hierarchii, je rozčiluje. Otázkou ale je, která hierarchie je vůbec ta správná. Ta hollywwodská, nebo ta královská?

Zdroje: Daily Express