Harry a Meghan by chtěli být na Vánoce s rodinou: Tohle ale nečekali! Otočila se k nim rodina zády?

Harry a Meghan by rádi strávili Vánoce ve Spojeném království, ale král Karel je nepozval. Pár naposledy strávil Vánoce s královskou rodinou v Sandringhamu v roce 2018.

Podle portálu The Sun, by manželé Harry a Meghan chtěli vidět Karla, který nikdy nestrávil Vánoce s jejich dětmi Archiem a Lilibet. Rodinný přítel Harryho a Meghan řekl: „Nedovedu si představit, že by odmítli pozvání strávit čas s Jeho Veličenstvem. Zatím však žádné pozvání na svátky nepřišlo.“ Buckinghamský palác se odmítl vyjádřit.

Harry zavolal Karlovi z jeho kalifornského domu, když král slavil své 75. narozeniny. Ukázal Karlovi také video, na kterém Archie a Lilibet zpívají Happy Birthday. Nyní však potřebují oficiální pozvání, aby mohli zůstat s královskou rodinou na chráněném pozemku. Když se Harry vrátil do Spojeného království na dobročinnou akci u příležitosti výročí smrti královny, jeho žádost o pobyt na královském dvoře byla zamítnuta.

Harry je v současnosti v soudním sporu s ministerstvem vnitra v souvislosti s jeho rozhodnutím odebrat mu policejní ochranku, když je ve Spojeném království – i když se nabídl, že za ni zaplatí. Předpokládá se, že Harry a Karel si plánují tento týden opět popovídat – přičemž Harry a Meghan stále doufají, že dostanou vánoční pozvání.