Harry a Beckham si už neumí přijít na jméno: Fotbalistu šíleně vytočilo, co mu princ řekl!

Kdysi velcí kamarádi, dnes si neumí přijít na jméno! David a Victoria Beckhamovi byli známí tím, že měli blízký vztah s princem Harrym a Meghanem. To se však od základů změnilo. 

Byly časy, kdy se princ Harry a David Beckham těšili ze silného přátelství. Bývalý fotbalista a jeho manželka Victoria byli dokonce v roce 2018 pozváni na svatbu Sussexových. Ve stejném roce Harry požádal Beckhama, aby se stal velvyslancem mezinárodní multisportovní akce Invictus Games pro Sydney, což sportovec s nadšením přijal.

O pár let později už věci vypadají úplně jinak. Přátelství Beckhamových s Harrym a Meghan ochladlo poté, co se rozhodli odstoupit z funkce hlavních členů královské rodiny. A šokující komentáře, které zazněly na Netflixu či v Harryho autobiografii, jen prohloubily vzdálenost mezi páry.

V květnu 2023 člověk blízký manželům potvrdil, že přátelství zcela ztroskotalo, když Beckhamovce obvinili z úniku informací o Harrym a Meghan. Zdroj pro řekl, že David „totálně šíleně zuřil“ po obviněních, která údajně zazněla během napjatého telefonátu mezi páry. „Jakékoli udobření je nyní nepravděpodobné,“ tvrdil zdroj.

Předpokládá se, že David se setká s králem Charlesem na základně nadace, Dumfries House, ve východním Ayrshiru ve Skotsku. Zdroj naznačil, že setkání by bylo pro krále příležitostí zjistit, ve kterých oblastech by mohli se sportovní hvězdou spolupracovat. Zdroje blízké Beckhamovi říkají, že doufá v rytířský titul.