Hanychová veřejně zesměšnila Jitku Čvančarovou: ”Je to nechutná a obtloustlá paní”

Tihle dva se hledali, až se našli. Zamilovaná dvojice Agáta Hanychová a Jaromír Soukup je tím nejkontroverznějším párem českého showbyznysu. Oba dva jsou vyhlášení svou upřímností a tím, že vždy na rovinu řeknou to, co si myslí. U Jaromíra Soukupa je to zcela běžné, ale Agáta tím dokáže šokovat každého svého fanouška. Vypadá to, že se rozhodla vydat Soukupovou cestou a ve svém pořadu si ani ona rozhodně nebere servítky. Poté, co se pustila do Štefana Margity, tentokrát ucítila potřebu podělit se o názor na oblíbenou herečku Jitku Čvančarovou.

Agáta Hanychová před nedávnou dobou představila svůj nový pořad Holčičky, který se vysílá na TV Barrandov. Tento pořad byl původně smýšlen jako kurz vaření, při kterém bude své hosty zpovídat a zjišťovat ty největší pikantnosti. Jenže poslední díly se tento pořad změnil na vyslovené praní špinavého prádla a Agáta pomlouváním ostatních nešetří. A výjimkou nebyl ani poslední víkendový díl.

V sobotním díle, ve kterém se rozhodla se svým hostem smažit bramboráky, se začala zajímat o sexuální orientaci Štefana Margity, dále se zaměřila na Elišku Bučkovou i na vdovu po legendárním zpěvákovi, Ivanu Gottovou. A aby toho nebylo málo, skoro celý svůj pořad věnovala Jitce Čvančarové, na které opravdu nenechala nit suchou „Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale,“ začala svůj proslov Agáta. „A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky,“ doplnila dále, jak je u její prostořekosti zcela běžné. „Mně ona připadá úplně příšerná,“ zakončila svůj názor na českou herečku.

Podobně drsný a nemilosrdný bývá i její partner Jaromír Soukup, který ve svých pořadech nenechá na nikomu nit suchou. V posledním dílu svého pořadu Vip svět speciál si vzal na mušku moderátorku Českého slavíka Terezu Pergnerovou, kterou obvinil, že musela být pod vlivem drog. Aleše Hámu následně nazval malým slizounem, a nakonec začal řešit sexuální orientaci Ondřeje Sokola.

Jak daleko hodlá zajít Agáta, je nyní otázkou. Každopádně slibovaný poklidný večerní pořad je nadobro pryč a z Holčiček se pomalu a jistě stává pomlouvací hodinka.

Zdroje: Holčičky, Vip svět speciál, Redakce – Autorský text