Hanychová si zamilovala těhotenské focení, i když ho odsuzovala. Workoholička Agáta chce zůstat po porodu doma jen týden

Moderátorka a modelka Agáta Hanychová (37) se již brzy stane trojnásobnou maminkou, i přes to je ale pro ni třetí těhotenství v mnoha věcech nové. Prozradila například, že konečně přišla na chuť těhotenským fotkám, které jí dříve přišly k smíchu!

Agáta Hanychová už to má za pár a porodit může každým dnem. To jí ale nezastavilo a věnuje se tak, kromě natáčení pořadu Holčičky, svým projektům, focení těhotenského bříška a návštěvám kadeřnice, píše web TN.cz. „Jaromír je workoholik a vyhovuje mu to. Já jsem taky workoholik,“ řekla Expresu a dodala, že po porodu plánuje odpočívat jen týden a pak znovu vyrazí do práce.

Zároveň objevila kouzlo těhotenského focení, které během prvních dvou těhotenství spíše odsuzovala. „Tak dlouho jsem se všem holkám smála, proč mají takový fotky. A přitom je to tak hezký,“ napsala Hanychová k sérii snímků, které sdílela na svém Instagramu a dodala, že do těhotenského focení se naprosto zamilovala.

Agátini fanoušci jsou z krásných snímků nadšení a je vidět, že si modelka třetí těhotenství opravdu užívá a celá jen září. A i když je z porodu trochu nervózní, už se nemůže dočkat, až přivede na svět malou Rozárku, jak se s partnerem Jaromírem Soukupem rozhodli společné miminko pojmenovat.

Zdroj: Instagram, expres.cz, tn.nova.cz