Hanychová, Kadeřávková a další. Tyto hvězdy krmí své fanoušky komerčními produkty!

Většina z nás je na sociálních sítích sleduje, protože nás zajímá jejich život a tvorba. Ony ale na své profily přidávají příspěvky převážně proto, aby udělaly reklamu na produkt, který často ani samy nepoužívají.

Mezi placenými příspěvky u českých a slovenských hvězd převažují různé kosmetické značky a doplňky stravy. Odměna za sdílený příspěvek se pohybuje od 20ti do 100 tisíc korun. Často se bohužel jedná o produkty s nekvalitním složením.

Anna Kadeřávková

Anna má se svými 332 tisíci sledujícími na Instagramu pořádný dosah. Většina příspěvků je u ní placené partnerství. Fanoušci si toho všímají a často na to v komentářích upozorňují.

Andrea Růžičková

Andrea má na Instagramu necelých 200 tisíc sledujících, kterým pravidelně ukazuje placené spolupráce. Příspěvky ale působí dojmem, že jsou produkty využity pouze na fotku.

Agáta Hanychová

Agáta ve svých placených příspěvcích s oblibou ukazuje děti. Často pracuje s méně známými značkami, ale zato má spoluprací plný Instagram.

Iveta Vítová Lutovská

Po vzoru Agáty je Iveta další instagramová matka doporučitelka. Kosmetika, hračky, doplňky stravy, oblečení. Na jejím profilu najdete placenou spolupráci skoro na všechno.

Hana Vagnerová

Herecká kariéra Hany je posledních pár let velice nabitá. Proto je možná překvapením, že je její Instagram plný reklam.

Monika Bagárová

Mezi propagováním své vlastní značky si Monika najde čas i na placené spolupráce. Zda-li všechny produkty opravdu využívá se nejspíš nedozvíme.

Zdroj: Instagram