Hanychová do Výměny manželek? Rozhodně už ne zpět k Soukupovi, šokovala

Po konci pořadu Holčičky, kterou moderovala Agáta Hanychová v televizi jejího expartnera Jaromíra Soukupa (54), má plány v moderování pokračovat. Kromě toho dostala také nabídku účinkovat i v Výměně manželek. Nedostala ji poprvé, ale většinou to bylo právě tehdy, když byla bez partnera, jak přiznala. Nyní ale, jak známo, obnovila svůj vztah s Mirkem Dopitou (42), tak by teoreticky mohla této příležitosti využít.

Do populárního programu Výměna manželek již přijalo i v Česku účast několika celebrit, včetně Jana Bendiga (29) a Osmanyho Laffity (58), nebo naposledy Ornelly Koktové (30), která je manželkou podnikatele Josefa Kokty, který je od ní starší o 36 let a mají spolu tři děti. Ornella je velmi dobrou Agátinou kamarádkou a je častým hostem jejích živých vstupů na Instagramu. Vyzkoušela si, jak je to být deset dní bez manžela, ale zdá se, že Agátu tím zřejmě neinspirovala.

Po odvysílání streamu s Ornellou se Hanychové rovnou zeptali její sledovatelky, jestli do toho půjde, na co odpověděla jasně: „Nepůjdu. Já jsem byla hrozně drahá. Já bych chtěla strašné peníze. Oni mi volali, ale já jsem neměla žádného partnera, tak jsem se ptala, s kým tam mám asi jít? Mám tam jít s mojí mámou nebo chůvou?“ ironizovala Hanychová. „Oni se vždy trefili do doby, kdy jsem neměla partnera, což je málo dní v roce,“ poznamenala se smíchem sebekriticky. Teď už partnera má, ale zřejmě má i jiné starosti, zejména kvůli půlroční Rozárce, kdy by to mohl být vzhledem k boji o její opatrovnictví s Jaromírem Soukupem pořádný krok vedle.

To ale neznamená, že se v televizi neobjeví. Na spadnutí je prý program s jejím bratrem Vincentem. No, pochopitelně, nebude to v Soukupově televizi. Když se některé její obdivovatelky zeptaly, jestli přece jen nebude pokračovat v jejich oblíbených „Holčičkách“, které moderovala u Soukupa, pořádně ji to pobavilo. „Holčičky nebudou. Protože to bylo v televizi Barrandov a tam já opravdu teď natáčet nebudu. Já navíc ráda pracuji za peníze,“ poznamenala na margo známé skutečnosti, že Soukup i měsíce nevyplácel honoráře jak účinkujícím, tak ani ostatním pracovníkům jeho televize. To, ale že mezi ně patří i Agáta, je ale pořádné překvapení, ačkoli je možné, že Soukup jí to kompenzoval jinak – bezstarostným životem. To ale rychle skončilo, a tak se musí Agáta opět obracet sama. Od Soukupa dostává skutečně směšné alimenty na dcerku, údajně jen ve výši 4000 korun. Možná by bylo načase, aby jí vyplatil honorář…