Hanka Kynychová (54) v Evině rouše ukázala téměř vše: Paráda, že se nestydíš, píší fanoušci

Hance Kynychové by málokdo tipoval čtyřiapadesát let, a to především kvůli její vypracované postavě, kterou si moderátorka tvrdě vydřela v posilovně. Není divu, že své křivky neskrývá pod vytahaným oblečením, ba naopak. Moderátorka totiž několikrát svým fanouškům na sociálních sítích naservírovala opravdu peprnou podívanou!

Hanka Kynychová je známa svou vášní ke cvičení, což lze vydedukovat i při pouhém pohledu na Hančino vypracované tělo, které by jí mohla kdejaká mladá žena závidět. Ve svých čtyřiapadesáti letech vypadá naprosto božsky, o čemž jistě sama moderátorka moc dobře ví.

Estetické úpravy

Nic ovšem není zadarmo a Hanka Kynychová se musí otáčet, aby si figuru udržela. Moderátorka se nikterak netají tím, že si k dokonalosti dopomohla i některými estetickými zákroky. Deník Aha roku 2019 uvedl, že si Hanka Kynychová nechala udělat poprsí a podstoupila i úpravu očních víček. Moderátorka se nechala slyšet, že plastiku nevnímá nikterak negativně. „Jsem matka od tří dětí, neustále pracuju, cvičím, natáčím a to se přece někde musí projevit,“ svěřila se.

V Evině rouše

Co se ale musí Kynychové nechat, je fakt, že má opravdu odvahu. Na svém Instagramu před pár dny sdílela snímek, jenž zrychlil srdeční tep nejednomu muži. Na fotografii je čtyřiapadesátiletá Hanka zachycena zcela nahá, jen nohy jí zdobí elegantní lodičky. I přesto, že na sobě moderátorka nemá ani kousek oblečení, snímek není vulgární, ba naopak, působí decentně a vkusně.

Fanoušci odvahu Kynychové náležitě ocenili a chvála se na hrnula ze všech stran. „Krásné tvary, jako vždy. Paráda, že se nestydíte. Držím palce, ať vám to vydrží,“ složil Hance poklonu Jaroslav. „Hanka umí zaujmout a ještě občas přináší i něco navíc,“ přidal se další. „Úžasná žena,“ poznamenal Roman. Jeden komentář se však svým sdělením diametrálně lišil od ostatních. „Bohužel až moc tmavé. Ani ve PhotoShopu z toho člověk nic nedostane,“ napsal fanoušek poté, co se snažil pomocí editoru zesvětlit fotografii tak, aby mohl vidět víc, než ostatní.

Co na to manžel?

Vyvstává zde však otázka, co na lechtivé fotografie říká Hančin manžel. K tomu se ovšem Hanka Kynychová vyjádřila v rozhovoru pro web Zítřek a nechala se slyšet, že manžel ji plně podporuje a fotografie jí vždy pochválí. „Fotky nejsou takové, že bych tím dělala někomu ostudu. Z mého pohledu se jedná o motivační fotky sportovního těla,“ vysvětlila dle informací zdroje Hanka.

Zdroj: Aha, Instagram, zitrek.cz, Redakce