Háma a Sokol jako hlavní hvězdy silvestrovské noci: “Lepší je si pustit dechovku, než se dívat na ty dva,“ shodují se fanoušci!

Za rokem 2022 jsme zavřeli dveře a s radostí můžeme přivítat rok 2023. V něm si každý z nás přeje mnoho štěstí, úspěchů a především klidu. Jenže než nový rok přišel, museli jsme si počkat. Aby nám to čekání příjemně utíkalo, postarali se o zábavu oblíbení moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol. To se však nelíbilo některým sledujícím, kteří se k této dvojici patřičně vyjádřili.

Silvestr na televizi Nova bývá opravdu každý rok velmi bohatý. Od zábavných televizních novin, které pro nás připravují nespočet přeřeků, humorných situací a trapasů, se na televizních obrazovkách ukazují sestřihy toho nejlepšího, co v daném roce proběhlo.

Aby poslední večer v roce divákům co nejvíce utíkal, připravili si tvůrci opravdu originální pořad. Pátrání po Lucii Borhyové, která za záhadných okolností zmizela. O její nalezení se zasloužili kriminalisté Ondřej Sokol a Aleš Háma, kteří aktivně vyšetřovali její zmizení. Mezi podezřelými nechyběla ani Patricie Pagáčová nebo Václav Kopta.

Pro některé byl tento program zábavou, kterou na tento večer ocenili, pro druhé to bylo utrpení a jedno velké zklamání. To se také diváci televize Nova nebáli vyjádřit ve svých komentářích na sociální síti Facebook. A některé komentáře mluvily opravdu za vše.

,,To je lepší vypnout televizi, než se dívat na ty dva šašky,“ napsala jedna z divaček. ,,Pustím si raději hokej, Sokol a Háma, taková trapárna,“ dodala další. ,,Rychle jdu hledat ovladač, radši dechovky, než Sokola,“ zakončil nespočet negativních komentářů další.

A jak jste si užili poslední den v roce vy? Jaký máte názor na duo Háma a Sokol? Napište nám do komentářů.

Zdroje: Facebook, Autorský text