Halouzková chová sympatie k Polívkovi. Spekuluje se, že za tím může být něco víc

Dvaadvacetiletá herečka Natálie Halouzková se na televizní obrazovce objevuje už víc než dekádu. Poprvé se objevila v jedné z vedlejších rolí v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, aby o několik let později získala větší prostor v primáckém seriálu Krejzovi.

V současné době se sympatická herečka objevuje po boku českého Chrise Hemswortha v seriálu Dobré zprávy, kde spolu tvoří pár. Nakolik ale jiskření oba herci nepředstírají?

Sama herečka se nechala totiž slyšet, že na Vladimíra Polívku vždy pohlížela jako na svatý obrázek a neustále se v jeho přítomnosti smála. Tento fakt také potvrdili kolegové obou herců. Polívka ale prý nevypadal, že by mu to vadilo, píše magazín NašeHvězdy.

Pokud ale má Halouzková skutečně políčeno na syna slavného Bolka Polívky, pak má nejspíš smůlu. Ten totiž tvoří pár s provozní jedné z pražských restaurací Magdalenou Antošovou. V okolí se ale také šušká, že vztah prochází krizí. Že by za krizi snad mohla mladá herečka?

Herečka poznala obtěžování od hereckých kolegů

Natálie, která je delší dobu sama také před nedávnem přiznala sexuální obtěžování od jednoho ze starších hereckých kolegů, připomíná tuto událost Šíp. Celá situace se měla odehrát před pěti lety, kdy jí kolega položil naprosto nevhodnou a oplzlou otázku.

 „A úplně nejhorší věc, která se mi stala, když se mě jeden nejmenovaný postarší herec zeptal, jestli to mám tam dole taky zrzavé. To mi bylo sedmnáct.”

Herečka, která byla otázkou natolik znechucená a v šoku situaci vyřešila tak, že se z hercovi přítomnosti rychle vzdálila. Dnes si ale sype popel na hlavu, že herce měla okřiknout. To ale Polívkovi téměř jistě nehrozí.

Zdroj: nasehvezdy.cz, sip.denik.cz, Instagram