Halina Pawlowská sdílela dojemnou vzpomínku s dětství. „Chybí mi!“ říká k rodinné fotografii, kde jí bylo 10 let

Halina Pawlowská je česká spisovatelka, scénáristka, herečka i moderátorka a málokdy se svěřuje se svým dětstvím. Ale nyní to udělala, ukázala fanouškům fotografii, na které jí bylo deset let a je obklopena milující rodinou. Zavzpomínala a přiznala, že jí blízcí velmi chybí.

Černobílá fotografie skrývá mnohé z moderátorčina dětství. Sama přiznává, že na daném snímku vypadá unavená, protože unavená je. Sešlost velké rodiny se samozřejmě neobešla bez ponocování a spousty zábavy. Na fotografii z Instagramu je tak vidět Halin tatínek, který stojí nad ní a jako jediný má brýle. Ostatní jsou jeho bratři, tedy Halininy strýčci, a nechybí tetička. Vypadá to, že rodina Haliny Pawlowské byla opravdu početná a měli k sobě blízko.

Mé dětství … bylo mi deset a pamatuji si, jak jsme se fotili. V těch brýlích je můj táta, ti ostatní jsou jeho bratři a manželka jednoho z nich … jsem unavená, protože v noci byli všichni u nás a hádali se, kdo je nejchytřejší … byli moc chytří! A chybí mi!

Fanoušky samozřejmě dojala, jak svými slovy, tak i sdílenou fotografií z rodinného archivu. Není divu, desetiletá Halina je krásnou dívenkou a skutečně to vypadá, že k sobě rodina měla velmi blízko, jak sama Halina říká.

Halina Pawlowská momentálně vydala novou knihu s názvem Užívej života. Ve svých dílech i vystoupeních často nabádá k tomu, aby lidé hodili stres za hlavu a prostě se smáli. Právě proto si ji fanoušci tolik cení, rozdává smích, který je potřeba.

Zdroj: Halina Pawlowská, Instagram, autorský text