Halina Pawlowská překvapila své fanoušky. Podle nich shodila a vypadá úžasně. Ta však úbytek váhy popírá

Halina Pawlowská byla vždy žena kyprých tvarů, která je navíc uměla nosit a ještě si z nich dělat srandu. Lásku k jídlu nikdy neskrývala, lidi navíc milovali a milují dodnes její pověstný humor. Teď však její fanoušci nestačí valit oči. Halina totiž sdílela fotku, na které vypadá o několik kilo lehčí.

Na fotce spolu s ní pózuje kuchař Přemek Forejt, což je pro ženu, která miluje jídlo jako splněný sen. „Mám dva nové kamarády, jeden je Naira a druhý Přemek. Miláčci hubení a přitom mají rádi jídlo,“ okomentovala společný snímek spisovatelka, která vždy vystupuje v oblečení výrazných barev. Tentokrát však lidem padlo do oka to, že Halina se trochu zbavila svých výrazných tvarů.

„Halino, vy jste poloviční! Sluší vám to,“ pochválila svou oblíbenkyni jedna z fanynek. „Wow! O 20 let mladší a o minimálně 20 kg lehčí. Nádherná proměna,“ přidala se další. „Tak už to, paní Halino, rozsekněte! Jak to tedy je – kouzla a čáry s fotoshopem nebo opravdu a pevná vůle?“ zajímala se jiná sledující. Všechno je ale nakonec jinak, než se zdá.

Halinu kontaktovala redakce časopisu Blesk a té spisovatelka dohady o zhubnutí vyvrátila. „Já jsem stejná, jen opálená a mám fajn šaty,“ prohlásila s tím, že je jde jen o lichotivý záběr. Šaty na Halině jsou opravdu krásné. Jedná se o její vlastní značku, kterou založila se svou dcerou Natálií. Specializuje se na udržitelnou módu pro všechny typy postav a věkové kategorie. Halina proto ví, co jí sluší a co si, vzhledem ke své postavě, může dovolit nosit.

Zdroje: Instagram, Blesk