Hailey Bieber má doma 2v1: Manžel je zároveň jejím nejlepším kamarádem

Modelka Hailey Baldwin Bieber a zpěvák Justin Bieber jsou manželé od roku 2018 a zdá se, že od té doby jejich vztah stále vzkvétá. Alespoň to vyplývá z nedávné výpovědi Hailey.

Dvojice uzavřela sňatek pouhé dva měsíce po zasnoubení a svatební obřad se tehdy konal v tajnosti v New Yorku, jak píše web People. Rok po tom hrdličky uspořádaly větší obřad v Jižní Karolíně za účasti svých blízkých přátel a rodiny.

Justin vyzpovídal svou manželku Hailey pro březnové číslo australské verze časopisu Vogue, ve kterém se Hailey zároveň objeví i na samotné obálce. Pro zpěváka byl tento způsob rozhovoru premiéra – dosud svou manželku takto oficiálně nezpovídal. Během interview se Hailey svěřila, jak vnímá jejich manželství a co se jí na něm líbí nejvíc. Prozradila, že Justin je pro ni zároveň i nejlepším přítelem: „Opravdu, jsi můj nejlepší přítel na celém světě. Neexistuje nikdo, s kým bych trávila víc času, nebo s kým bych dělala cokoli raději.“

Dle webu Harper’s Bazaar pěla Hailey chválu na svého manžela již během rozhovoru, který vznikl minulý rok u příležitosti čtvrtého výročí od zasnoubení. Popsala, že když musí někam letět za prací, vždy se nemůže dočkat, až se vrátí nazpět domů a bude opět se svým manželem. Zároveň ale přiznala, že manželství není vždy procházka růžovým sadem, ale vyžaduje úsilí obou zúčastněných stran, aby mohlo nadále vzkvétat.

Pár spolu otevřeně hovoří o budoucnosti a již delší dobu spolu plánují založit rodinu. Prý by se rádi stali mladými rodiči. Tak hlavně, ať jim láska vydrží a doufáme, že Hailey byla v nejnovějším rozhovoru se svým manželem opravdu upřímná. Nicméně škoda, že na něj nepráskla něco pikantního. Alespoň třeba to, že při jídle mlaská, nebo že nechává zvednuté prkýnko. Tak třeba příště.

Zdroje: People, Vogue, Harper’s Bazaar, Instagram