Gondíková oslavila padesátku. Narozeniny strávila u piva. Její bratr pro ni ale chystá exotické pohoštění

Sympatická a energická blondýnka Adéla Gondíková se v sobotu 19. srpna připojila do klubu padesátnic. Své kulatiny zapila pivem, ale její bratr prozradil, že pravá oslava se teprve chystá.

I když na herečku oslava narozenin teprve čeká, i přesto je v sobotu zapila se středočeskou hejtmankou Petrou Peckovou, uvádí Stars24. S tou se herečka zní z TV Nova, kde obě působily ve stejnou dobu. A zatímco současná politička zde působila jako redaktorka zpravodajství, později se podílela na tvorbě investigativních pořadů. Obě ženy si své setkání po nějaké době nezapomněly zaznamenat, protože jak Pecková dodává, vzhledem k pracovní vytíženosti je někdy těžké naplánovat nějaké setkání.

„Plánujeme to a nevychází to. Furt v hektice. A pak jdete na pivo a potkáte obě. Moje dvě nejmilovanější Pyšelačky Dana Drábová a Aduš Gondíků,“ napsala k příspěvku politička.

Tmavovlasá herečka ale má tu pravou oslavu teprve před sebou, uvádí ŽivotVČesku. Její bratr Dalibor prozradil, že se Adélina oslava chystá jen v rodinném kruhu. Ten má se sestrou více než skvělý sourozenecký vztah a totéž platí i o Jiřím Langmajerovi, kterého si Adéla vzala před čtyřmi lety za manžela. Pár se tak skvěle doplňuje nejen doma, ale i na jevišti a publikum je zbožňuje. V létě manželé dokonce navštívili Spojené státy, odkud si dovezli spoustu krásných vzpomínek a společnými momentkami zásobovali Instagram.

Jaké narozeninové překvapení ale pro svou sestru Dalibor připravil?

„Budeme v rodinném kruhu sami a budeme jíst mušle, které připravím já,“ svěřil se charismatický herec. Zdá se tak, že se má Adéla skutečně na co těšit!

Zdroj: stars24.cz, zivotvcesku.cz, Twitter