Gerard Butler přiznal, že při natáčení filmu P.S. Miluji tě málem zabil herečku Hilary Swank

Herec Gerard Butler se podělil o okamžik z roku 2007. Při natáčení filmu P.S. Miluji tě prý málem zabil herečku Hilary Swank, píše web Pagesix.

Butler v úterý v pořadu The Drew Barrymore Show řekl, že herečku Hilary Swank málem zabil při práci na scéně, v níž tančil „jako idiot“ v boxerkách a podvazcích. A to by byla skutečně škoda.

Zatímco Butlerova postava Gerryho Kennedyho měla při svlékání dostat do obličeje sponou od podvazků, kovová spona místo toho „rozřízla“ Hilary Swank hlavu. „Zasekla se, uvolnila se a přeletěla mi nad hlavou,“ vysvětlil 53letý herec. „Rozřízl jsem jí tím hlavu. Byly vidět i zuby od spony. Museli ji odvézt do nemocnice.“

Butler označil tento předmět za nebezpečný a poznamenal, že kameraman měl po této zkušenosti plastovou ochranu, aby se ochránil před případným letícím kovem. Po nehodě bylo studio vyklizeno snad během tří vteřin a Butler tam prý plakal jen v boxerkách.

„Zjizvil jsem Hilary Swank. Málem jsem jí vypíchl oko a dva dny jsem ze sebe dělal blázna,“ řekl herec a svou bývalou kolegyni označil za skvělého člověka.

Zdroj: pagesix.com