Finanční problémy hvězdné Lady Gagy. Tři miliony v mínusu!

    Na světě neexistuje snad nikdo, kdo by neznal jméno Lady Gaga (36). Hvězdná zpěvačka má na svém kontě obrovské množství hitů, kterými bodovala ve světových hitparádách. Přesto její účet zíval prázdnotou. Hrozil jí bankrot, byla v mínusu 3 miliony dolarů!

    Naštěstí je řeč o minulosti. Hvězda, která má na svém kontě 9 cen Grammy, Oscara a absolvovala 5 celosvětových turné, bojovala s finančními problémy v letech 2009 až 2011. Za vše mohlo album s názvem The Monster Ball (Ples příšer), ze kterého pocházejí skladby jako Poker Face, Paparazzi či Bad Romance. 

    Vycucal ji z peněz natolik, že jí hrozil bankrot. „Vtipné na tom bylo, že jsem to ani nevěděla,“ přiznala aktuálně pro deník Financial Times. „Pamatuji si, jak jsem se divila, proč mi všichni říkají, že nemám peníze, když mám tolik singlů v hitparádách a předních příčkách. Byla jsem 3 miliony dolarů v mínusu,“ šokovala svým vyjádřením Lagy Gaga.

    Špatné období se však zpěvačce podařilo ustát a nyní je díky svému talentu a tvrdé práci ve vysokém plusu. Na svém kontě má aktuálně 150 milionů dolarů.  „Dostala jsem se z toho díky kvalitě své tvorby a také popularitě,“ dodala blondýnka, kterou blízký znají pod vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta.