Finalistka Petra z MasterChefa není poprvé před kamerami. Kdysi byla i ve Výměně manželek!

Na portálu iDnes z dubna 2017 si můžete přečíst článek o Výměně manželek, ve kterém se Petra Krajčovič zpovídá ze své vlastní účasti v tomto pořadu. Co všechno prozradila?

„Dcera je silná osobnost. Už jako dítě si dokázala prosadit svůj názor, a navíc disponuje slušnou dávkou sarkasmu. Spíš jsem se bála, aby ji vyměněná žena ustála. Esther respektuje jen autority.“

Petra vůbec netušila, co očekávat. Do soutěže ji přemluvila její kamarádka a produkční Výměny manželek. I její dřívější manžel byl pro a souhlasila rovněž tehdy devítiletá dcera.

„Bez jejího souhlasu bychom nikdy nic takového nepodnikli. V podstatě jsem to byla já, kdo se rozmýšlel nejdéle. Nechtělo se mi. Jsem velice fixovaná na rodinu a neměla jsem dobrý pocit, že bude někdo cizí, zejména televizní štáb, ovlivňovat mou rodinu. Nakonec zvítězila kombinace profesní zvědavosti a tlak okolí,“ řekla iDnes Krajčinovič.

Dokonce si stěžovala i na nepříjemnou popularitu, která je dlouho obtěžovala, ale zřejmě to nebylo natolik hrozné, aby se o několik let později pokusila opět zviditelnit v nynější kulinářské soutěži MasterChef. I když nyní je už na kameře jen sama za sebe, vypadá to, že si pozornost opravdu užívá, jak můžete vidět i na jejích FB stránkách či Instagramu, kde fanoušky informuje o dění mimo natáčení pořadu. Můžete se podívat třeba na fotografie, kde celá vítězná desítka sedí společně u jednoho stolu a skvěle se baví. Ovšem to bylo ještě před tím, než po halloweenském díle vstoupila do hry nevraživost a soutěživost.

Podle webu Bykrajcinovic má Petra bohatou profesní kariéru a vyzkoušela si snad všechno, co bylo možné. Nyní má pocit, že vždy chtěla být kuchařka. Jak dlouho jí takový zájem vydrží, když je zvyklá objevovat sama sebe v různých zaměstnáních? Možná ji příště uvidíme ve zcela odlišné reality show, kdoví, Petra je zdá se člověk, který dokáže překvapit.

Zdroj: Bykrajcinovic, Idnes, Instagram, redakce