Fiasko Michala Nesvadby. Emoce a výčitky druhým! „Tohle nikdy nepřebolí…“

Problémy Michala Nesvadby spojené s rušeným koncertem mají pokračování. Na plánovanou show v O2 areně se nedostávalo zájmu, což vedlo k jejímu zrušení. Nesvadba, dětský hrdina, jako protest proti těmto událostem demonstrativně odmítl letáky propagující koncert, házíce je do popelnice. Tento odvážný akt byl zároveň jasným vzkazem pro Leoše Mareše, spoluorganizátora akce. Jaký byl Marešův následný postoj k této situaci?

V O2 areně se nyní místo Michala Nesvadby objeví Marie Rottrová. Dětská show z Kouzelné školky se však setkala s kritikou, především kvůli vysokým cenám vstupenek. Nedostatek finanční podpory vedl k neuskutečnění celé akce. To naznačil sám Leoš Mareš, který Nesvadbovi pomáhal s organizací vystoupení. Nesvadba se nechal natočit, jak odmítavě odhazuje letáky oznamující jeho koncert v O2 areně.

Nesvadba se vyjádřil k situaci slovy: „Tohle nikdy nepřebolí, 28. prosince už tam bude někdo jiný. Škoda, že nám nebyla od začátku věnována taková reklama, zájem a péče, jako jiným.“ Tímto jasně osočil Leoše Mareše, který pomáhá českým hvězdám s organizací vystoupení v O2. Mareš projevil lítost nad situací na sociálních sítích, sdělujíc, že Nesvadba se rozhodl zrušit vánoční akci, kterou společně připravovali.

Leoš Mareš vysvětlil: „Měl jsem telefonát s Michalem Nesvadbou z Floridy, kam odletěl, a Michal mě informoval, že by chtěl zrušit vánoční akci. Je mi to moc líto, ale samozřejmě jeho rozhodnutí respektuju.“ Mareš zdůraznil, že se snažil maximalizovat péči o Nesvadbu, investoval do show vlastní peníze a nesl veškerou ztrátu spojenou s jejím zrušením. Mareš vyzdvihl Nesvadův talent a vyjádřil podporu jeho budoucím projektům.