Fešák ze seriálu Komisař Rex má dvě ženy. Sex mají ve trojici. Bydlí všichni pohromadě i s jeho matkou

Otevřeně promluvil o svém netradičním soukromí! Herec Gedeon Burkhard (53) se zapsal do srdcí mnoha diváků jako policista v seriálu Komisař Rex nebo jako parťák Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11. Charismatický Němec nikdy neměl nouzi o zájem něžného pohlaví. Svými posledními výroky však mnohé šokoval. Je totiž v polyamorním vztahu.

„Nejsem žádný velký macho, který má dvě manželky. Je to skutečný vztah ve třech. Nejen sexuálně, ale je to vyvážený a hluboký vztah po všech stránkách,“ řekl slavný herec v rozhovoru pro magazín Bunte.

Třiatřicetiletá Němka Anna-Britt je marketingovou manažerkou v textilním průmyslu, jeho druhá partnerka, devětadvacetiletá Ukrajinka Saša, je chemička.

Trojice žije spokojeně v harmonii a jejich jediným problémem prý je, že obvyklá manželská postel je pro ně příliš malá. Gedeon, který se rád věnuje kutilství, se podle svých slov snaží jejich postel zvětšit. „Možná tím zaplním díru na trhu,“ poznamenal pobaveně.

Spolu s mileneckým triem žije v domě také jeho matka Elisabeth. „Nikdy nebyla nadšená z mých přítelkyň, ale obě holky si zamilovala,“ komentoval Burkhard.

Zdroj: Bunte