Felix Slováček (79) otevřeně: O panictví přišel na poli, skupinový sex zažil několikrát a nejen ve třech

Saxofonista Felix Slováček za týden oslaví své 80. narozeniny, avšak i v těchto letech stále neztrácí svou náruživost vůči ženám. Už několikrát byl fotografy zachycen na akcích, jak přítomným ženám, místo do očí, hledí do výstřihu. Před pár dny byl hostem ve vysílání slovenského rádia Viva, kde se v erotické relaci rozpovídal o svých milostných zážitcích.

Člověk by řekl, že víc už nás tento pán snad šokovat nemůže. Horší však na tom je, že ještě stále může šokovat svou ženu Dádu Patrasovou, která si s ním za těch 40 let manželství užila víc než dost. Felix Slováček se svými exmilenkami udržuje kamarádské vztahy, jak dokázal pozváním Lucie Gelemové na svůj narozeninový koncert. Nově zavzpomínal na svou první lásku, se kterou přišel o panictví.

„Pamatuji si svojí první slečnu. Byla to Jana Růžičková,“ cituje Felixova slova portál Pluska.sk. „Stalo se to během chmelové brigády v 9. třídě. Šli jsme na pole, abychom měli soukromí.“ Dodal, že šlo o dlouhodobý vztah a že se slečnou setkával vždy, když přicestoval zpět na místo činu. Kromě toho přiznal, že na ženách ho nejvíc fascinují ňadra. „Mám rád prsa. Vždy, když vidím ženu, tak si všímám prsou. Co se týká silikonů, to neřeším. Pokud jsou prsa hezká, tak jsou hezká,“ prohlásil hudebník v rádiu.

Došlo ale také ještě na mnohem pikantnější téma. Moderátor se Felixe zeptal, jestli měl někdy skupinový sex, píše časopis Blesk. „Ano, měl,“ neotálel hudebník s odpovědí. Stejná slova použil i v odpovědi na moderátorovu ostřejší otázku, zda měl sex s více než dvěma ženami. Je vidět, že Felix měl velmi vydařené mládí. Nebo do skupinových radovánek byla zapojena i Dáda? To už je tajemství jejich vlastní ložnice.

Každopádně, my máme pro Felixe jeden hudební typ, i když se nejedná zrovna o jeho pracovní žánr. Zpěvák Michal Horák a Pavel Čadek složili velmi tematickou skladbu s názvem Prsa, která by se mu mohla líbit.

Zdroje: Pluska, Blesk