Fanynky Agáty Hanychové se zajímají, kde byl Prachař, když jeho dcera měla ve školce besídku: Nikdy nepřijde, reagovala modelka

Téma Agáta Hanychová a Jakub Prachař je v posledních několika dnech velmi žhavé. Objevily se totiž zprávy o tom, že Agáta dostala předvolání k soudu, kde se bude řešit ukazování dcery Mii na sociálních sítích. Agáta byla velmi překvapená, když předvolání dostala.

Před pár dny však vyšla nejnovější zpráva. Agáta dostala do schránky trestní oznámení. Prachařovo počínání influencerka nechápe a Jakubovi zřejmě nedochází, že nejvíc tím ubližuje vlastní dceři. Jenže Jakub nebude asi zrovna ukázkový otec. Jak už Agáta několikrát zmínila, místo aby se o Miu staral on, když je zrovna u něj, pečuje o ni chůva nebo jeho matka Dana Batulková.

Ani o akce, které pořádá školka, kam Mia chodí, Jakuba zřejmě moc nezajímají. Agáta totiž na svůj profil přidala fotku se Miou a Rozárkou a v popisu prozradila, že se jedná o školní besídku u Mii ve školce. Snímek přidala i do svého instagramového příběhu. Za ním pak následoval druhý, kde stálo: „300 dotazů, zda chodí i J. P. (Jakub Prachař, pozn. redakce). Vždy je zván, ale nikdy nepřišel…“

Některé Agátiny fanynky to zajímá víc, než je zdrávo. Pro ty však jedna ze sledujících má velmi výstižný komentář. „V určitém období po rozvodu jsem byla ráda že ex nechodil, lepší než napjatá atmosféra a vystresované děcka. Takže kdoví, možná, že Prachař nechce dělat z besídky opičárnu, aby pak v Blesku byli fotky, jak Kuba a Agáta na sebe koukali, či nekoukali na besídce,“ napsala paní Marta.

Neshody mezi Agátou a Jakubem jsou vyostřenější víc, než kdy jindy. Jsme zvědaví, jak tohle nakonec celé dopadne.

Zdroje: Autorský text