Fantastická proměna zpěvačky Kelly Clarkson (41)! Z boubelky je sexy kost

Je to, jako by se vrátila o 20 let zpátky. Konkrétně do roku 2002, kdy Kelly Clarkson vyhrála první řadu americké soutěže American Idol (jako naše Superstar). V té době Kelly doslova pobláznila svět svým hlasem a půvabnou vizáží. Její písně jako Because Of You, Behind These Hazel Eyes nebo Since U Been Gone znali snad všichni.

Velice úspěšnou se také stala píseň Stronger z roku 2011, kde ale už byla také vidět její změna postavy. Jejím fanouškům to však nevadilo, protože na jejím hlase se nezměnilo vůbec nic. Média jí však pokoj nedala. Dá se říct, že Kelly je takovou americkou obdobou naší Ewy Farne. I ona si s médii ohledně své postavy užila dost.

V roce 2015 a 2016 přivedla na svět svoje dvě děti, takže v tu dobu její proporce nikoho moc nepřekvapily. Sama zpěvačka je také moc neřešila, dokonce v jednom rozhovoru řekla, že jí nevadí být silná. Cítila se být jakýmsi vlajkonošem pro všechny boubelky, které se za svou postavu stydí a nemluví o tom, proč se jejich postava změnila. Fanynky podobných proporcí jako měla ona za ní chodily a říkaly jí, že když ona se v takovém těle cítí dobře, tak ony budou taky, píše magazín Glamour.

V posledních letech si ale zpěvačka zřejmě uvědomila, že nebyla úplně zdravá, a tak se rozhodla se svým tělem něco udělat. Všimnout si toho můžete hlavně na jejím Instagramu. Tam zpěvačka dává dost příspěvků ze svého pořadu The Kelly Clarkson Show a právě tam je vidět obrovská změna její postavy a i obličeje. Například takto vypadala letos v červnu a toto je fotka ze začátku listopadu.

I když se jí povedlo to, o co se snaží spousta žen výraznějších proporcí, i přesto se na její hlavu snesla spousta kritiky. Lidé ji obviňují z užívání Ozempicu – léku na cukrovku, který nemocným pomůže i zhubnout. Kelly se však k tomuto obvinění vůbec nevyjádřila. Stojí si totiž zatím, že komentovat něčí tělo není nikdy přijatelné. Dál se hrdě ukazuje a fanouškům opravdu padá brada.

Zdroje: Glamour magazine, autorský text