Expřítele Hanychové v soutěži Survivor už nikdo nemůže vystát. Schytává to ze všech stran

Truhláře Adama Raitera mohou aktuálně diváci vidět v reality show Survivor Česko & Slovensko. I přesto, že je členem týmu, který se skládá z fanoušků soutěže, nikoli ze známých tváří, jsme ho už dříve mohli několikrát vidět po boku modelky Agáty Hanychové.

S Hanychovou prožili krátký vztah, když spolu na začátku ledna 2021 začali randit. Vydrželo jim to ale pouze tři měsíce. Fanoušci Survivoru na sociálních sítích už začali jasně dávat najevo, že rozumí tomu, proč se jim vztah rozpadl. „Neuvěřitelně mě vytáčí“, „Mě začal s*át hned, jakmile promluvil“, „Je to manipulátor,“ ozývalo se na účet Adama na sociálních sítích. „Jmenujte víc nesympatického člena, než je Adam“, „Vypěstovala jsem si jednu averzi, a ta se jmenuje Adam!“ přibývaly na hráče stále nové kritiky.

Ostatní hráče v reality show zase vytáčí tím, že musí na všechno sdělovat svůj názor a komentovat to, popsal deník Šíp. Vystupuje navíc dost arogantně. Když si jeho tým zvolil jednoznačně za svého vůdce někoho jiného, měl k tomu Adam neustálé připomínky, i když ostatním tvrdil, že s jejich volbou souhlasil. Někteří spoluhráči se shodli na tom, že je naštvaný, že nebyl díky své síle a vůdčí osobnosti zvolen on.

Když pak ve třetím díle došlo k výměně hráčů mezi kmeny, uzavřel Raiter spojenectví s další soutěžící, Ivou Pazderkovou. Ta už se dříve projevovala svým labilním a proměnlivým chováním a děsila ostatní spoluhráče. Jejich přátelství ostatní nenesli moc dobře, protože se báli, jak to bude dál, pokud zrovna oni dva budou držet pohromadě.

Adam Raiter o sobě v rozhovoru pro Novu tvrdil, že se pro Survivor narodil. Jel si tam hlavně odpočinout od každodenního života, daní a všech povinností okolo. „Chci změnu. Možná jsem chtěl trochu vypadnout z města a zahodit telefon,“ dodal.

Otázkou je, jestli se vůbec změny dočká dřív, než bude vyloučen. Vzhledem ke svému chování totiž začíná lézt soutěžícím pěkně na nervy. Pomůže mu spojenectví s herečkou Ivou Pazderkovou, nebo ho naopak stáhne dolů?

Zdroj: sip.cz, novaplus.cz, Instagram