Expartner Dary Rolins utrpěl vážnou nehodu na motorce. Homolovi museli pomáhat Dara s Nedvědem

Expartner Dary Rolins (50) Matěj Homola (50) měl vážnou autonehodu. Milovník motorek a otec jejich dcery Loly (15) spadl ze svého stroje na dovolené v Albánii, když mu do cesty vběhl pes.

Homola byl na dobrodružné dovolené v Albánii, kde se rozhodl vyrazit na silnice na své oblíbené motorce. Během jízdy se mu pod kola dostal pes a hudebník následně ošklivě spadl na zem a zlomil si klíční kost. Výlet musel předčasně ukončit a odletěl zpět do České republiky, kde se podrobil operaci.

Dara Rolins byla po celou dobu v kontaktu s Homolou a jeho současnou partnerkou Andreou, informuje TN.cz. Byla to právě ona a její partner Pavel Nedvěd (50), kdo Homolovi pomohl. Andrea požádala Daru, zda by mohla zraněného expartnera vyzvednout na letišti, jinak by jel do nemocnice taxíkem. V té době byla na cestě na představení, ale jak prozradila českému portálu, Pavel seděl vedle ní a hned se nabídl, že Homolu odveze sám.

Rolins má se svým bývalým partnerem vynikající vztah. Jak sama tvrdí, vycházejí spolu dobře a jsou živým důkazem toho, že to tak může fungovat. Všichni čtyři se dokonce seznámili, když byl Homola se svou partnerkou na výletě v Itálii. Zastavili se u nich doma a strávili tam i noc.

Zdroj: TN.cz