Exmilenec Vondráčkové se nenudí: Popleskává zadeček ledové královny Mirky

Když ty, tak já taky. Zatímco si Lucie Vondráčková užívá čerstvý vztah s mladým MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou, její ex Marek Peksa rovněž ukazuje svůj objev. Vyhlédl si blondýnku Mirku Fialovou z druhé série reality show Svatba na první pohled. Momentálně si užívají dovolenou v ráji. Jak moc, to ukázali na videu.

Narozdíl od Vondráčkové a Polívky však Peksa s blonďatou kráskou randí několik měsíců. Jejich románek byl krátký, fotografové několikrát hokejistu zvěčnili, jak vychází z jejího bytu. Nicméně jak rychle aférka začala, tak rychle patrně skončila. A s tím, jak je zpěvačce a jejímu novému vztahu věnována pozornost, si patrně řekl, že o sobě dá taky trochu vědět.

Na Instagramu zveřejnil dráždivé video, které natočil s Mirkou na pláži během jejich pobytu na Djerbě.

Výběr svalnatého krasavce je na jednu stranu podivný. Mirka si totiž zasloužila přízvisko „ledová královna“, jelikož v reality show odstavila dočasného manžela do kamarádské zóny. Chudák se mohl snažit, jak chtěl, přesto nezaskóroval a přízeň Mirky nezískal.

V případě Peksy to patrně neplatí. Dlouhovlasému hokejistovi rozhodně nedovolí pouze přátelské doteky podle žhavých pohledů je mezi nimi silná chemie. Dvojice se neodvážila pouze k líbačce, nýbrž předvedla pravou romantiku přímo ve vlnách. Peksa si svou přítelkyni Mirku přitáhl do náruče a náruživě ji hladil po zadečku. Zamilované jiskřičky mezi nimi jen létaly. Nepřístupná Mirka sice v reality show pravou lásku nenašla, s Peksou se jí to však nejspíše podařilo. Všímaví fanoušci spekulují, zdali se jejich vztah nevyvíjí mnohem rychleji a neskrývají sladké tajemství.

Zdroje: Expres.cz, Blesk.cz, Instagram