Exmanželka Charlieho Sheena Denise Richards se stala terčem útoku, někdo na ni v autě střílel

Hollywoodská herečka Denise Richards se stala obětí útoku. Během jízdy v luxusním automobilu na ni a jejího manžela někdo vystřelil. Incident, který vypadal zpočátku nevinně, vyústil v nečekanou střelbu, během které se ale naštěstí nikomu nic nestalo.

Denise Richards je známá hollywoodská herečka a do paměti diváků se dostala nejen díky své kráse, ale i jako exmanželka herce ze seriálu Dva a půl chlapa, Charlieho Sheena. Ve svazku byli čtyři roky a mají spolu dvě dcery. Po jejich rozvodu se vdala ještě jednou, a to za Aarona Phyperse, se kterým je dodnes. A právě s ním jela v autě, které se v pondělí stalo terčem útoku, který končil střelbou, jak informoval TMZ.

Denise v pondělí mířila do Popsicle Studia v Los Angeles (USA), kde mělo probíhat jednodenní natáčení jejího nového filmu. Na místě řidiče seděl její manžel Aaron, který měl údajně problém najít místo, což naštvalo řidiče za nimi. Ten se rozčiloval, křičel na ně a snažil se před ně vmáčknout. Chtěl ho tedy pustit a nechat projet, jenomže v okamžiku, kdy vůz předjížděl, řidič vystřelil. Střela zasáhla naštěstí jenom jejich vůz značky Shelby, ale nikdo jiný nebyl zraněn. To, že na ně muž z předjíždějícího auto střílel, si do poslední chvíle neuvědomovali a všimli si toho až na místě, když zastavili. A to je vyděsilo.

Richard, která měla před sebou celý den natáčení, však byla značně otřesená a vyděšená, jak uvedl People. Je obdivuhodné, že po tomto nepříjemném zážitku měla chuť do práce. Možná to pro ni bylo spíše rozptýlení. Podle magazínu People však herečka nepodala trestní oznámení, ale produkční společnost, pro kterou natáčela, jí zajistila bezpečí.

Jestli šlo pouze o řidiče, který byl nervózní z toho, že nemohl auto rychleji předjet nebo naopak chtěl získat jejich auto, které má značnou cenu, není známo. Důležité je, že nikdo nebyl ohrožen na životě. Nicméně si už na podobné situace budou dávat větší pozor, jelikož na tento zážitek jen tak nezapomenou.

Richards je aktuálně pořád velmi obsazovanou herečkou. Její nejnovější snímek má být uveden do kin v roce 2023. Herectví ji jednoduše baví a díky svému talentu a kráse si ji producenti vybírají do mnoha filmů, ve kterých je nepřehlédnutelná. Snad jí tato nepříjemná událost, která ji postihla, nezpůsobí žádné trauma a brzy ji z hlavy vytěsní.

Zdroj: TMZ, People