Ewu Farnou kritizují lidé opakovaně kvůli váze. Lékařka řekla jaké dopady to může mít na psychiku

Zpěvačka Ewa Farna, která je maminkou dvou dětí, je poslední dobou velmi častým terčem kritiky. Lidé odsuzují nejen její váhový přírůstek, ale často i její outfit.

Veřejnost komentuje velmi drsně nejen Ewu Farnou, ale i spoustu dalších celebrit. Když je nějaká ikona krásná a ráda se i tak trochu odhalí, lidé mají plno závistivých komentářů nebo poukazují na to, že takové fotky se už snad ani nehodí. Rádoby fanoušci se ale pustí i do celebrity, která je naopak při těle. Troufají si kritizovat vzhled, váhu, způsob výchovy dětí atd. Nějaký důvod pro kritiku se přece vždy najde. A úspěch? Ten se přeci neodpouští.

Zaměříme-li se na Ewu Farnou, lidé poukazují na to, že její váha už je nepříjemná na pohled. A že si ještě navíc obléká outfit, ve kterém vypadá jako maškara. Poznámky, zda není náhodou potřetí těhotná či proč se svou váhou něco nedělá, už nechávají Ewu chladnou.

Jaký to ale může mít dopad na psychiku, to si možná řada z nás ani neuvědomuje. Na sebevědomí to rozhodně nepřidá nikomu. Ewa Farna má to štěstí, že její manžel Petr Chobot celá léta stojí při ní. Ewa je se svou rodinou šťastná a plánuje velký koncert. Svou velkou show odehraje v O2 aréně.

Komentáře na Ewu Farnou zkritizovala i lékařka: „Úplně se mi sevřelo srdce. Zažila jsem to ještě za minulého režimu několikrát. Dívky dostaly sodu, že jsou tlusté, většinou od svých kluků nebo ve škole. Jak to končilo? Končily u nás s kolapsy, přestaly jim fungovat ledviny,“ řekla pro deník Praha in Helena Weissová.

Je faktem, že slabší povahy si to mohou vzít natolik k srdci, že se pustí do drastických diet a sami si ublíží na zdraví, jen aby plnily očekávání veřejnosti a byly jako modelky z časopisů.

Ewa Farna to dříve nesla psychicky dost těžce, píše magazín Kafe. Ale letos v srpnu slaví 30. narozeniny, a tak má jiné starosti a dospělejší pohled na věc. Show, která se uskuteční v již zmíněné O2 aréně, je právě oslavou těchto kulatin. Jste-li příznivci, můžete do arény zavítat 14. 10. 2023.

Zdroj: Kafe.cz, Prahain.cz, Instargram