Ewa Farna svých 30 oslaví obřím koncertem. O pomoc s ním prosí i fanoušky

Oblíbená česko-polská zpěvačka se pomalu, ale jistě, připravuje na svůj zatím největší koncert v životě. Zároveň s ním oslaví i své 30. narozeniny. Že to není jednoduchý úkol a na všem jí záleží, dokazuje i na svém Instagramu, kde prosí fanoušky o pomoc.

Už za pár měsíců, přesněji 14. 10. se totiž dočkáme největšího koncertu, jaký kdy Ewa udělala. Jak sama zpěvačka zmiňuje, bude to v rámci jejích narozenin, zároveň tak chce oslavit i svou patnáctiletou kariéru na české scéně!

„Příští rok mi bude 30. Začínala jsem jako 12letá holčička, nyní ale jako dospělá žena a máma dvou dětí vnímám, že ona symbolická třicítka je fajn moment pro bilancování – více než polovinu svého dosavadního života jsem strávila na hudební scéně a připadá mi přirozené oslavit tyhle kulatiny i s fanoušky. Věřím, že spolu rozvlníme boky a díky návštěvníkům se stanu historicky nejmladší českou zpěvačkou, která odehraje svojí vlastní show v O2 aréně,“ píše na svém webu zpěvačka.

Zajímá ji názor fanoušků

Že jsou přípravy v plném proudu a nic se nesmí podcenit, dokazuje zpěvačka například tím, že jí jde i o názor jejích fanoušků. „Dejte mi vědět do komentářů, jaké písničky by na koncertu v O2 aréně neměly chybět,“ ptá se na Instagramu. Fanoušci si nejvíce píší o skladby Všechno nebo nic, Toužím, Tělo, ale i starší hity jako Měls mě vůbec rád.

Podle dostupných informací se ale fanoušci z Česka i Polska mohou těšit na neuvěřitelný zážitek. Společně s ní by se na pódiu mělo ukázat i několik dalších osobností. Jaké to přesně budou, se ale zatím neví, musíme si tak zatím počkat a doufat, že to opravu bude stát za to!

Zdroj: Instagram-Ewa Farna, ewafarna.com, redakce