Ewa Farna otevřeně o svém mateřství: “Nespím a všude mám ale totální brajgl”

Mladičká talentovaná zpěvačka Ewa Farna rozhodně nepatří mezi ty slavné osobnosti, které by na veřejnosti prezentovaly svůj život jako dokonalý. O svém životě mluví zcela otevřeně a výjimku neudělala ani na téma mateřství. V silvestrovské epizodě pořadu 7 pádů Honzy Dědka otevřeně promluvila o tom, jak zvládá život s dvěma potomky.

Když se Eva naposledy zúčastnila vysílání tohoto pořadu, čekala tehdy své druhé dítě. „Bude to masakr. Vůbec si to nedovedu představit,“ svěřila se tehdy, jak uvádí deník Blesk. Po synovi Arturovi, který se narodil v roce 2019, porodila v březnu tohoto roku dceru Ellu. 

Zpěvačka se přiznala, že její obavy se naplno nenaplnily. Dle jejích slov vše přijde tak nějak automaticky. „Je to lepší, než jsem čekala. Je to masakr, ale když jsem viděla mamky se dvěma dětmi, říkala jsem si, že je úplný nesmysl to dát. Když je to vaše, tak to nějak jde. Máte tam spoustu rezervy lásky, učíte se trpělivosti,“ prozradila zpěvačka velmi upřímně. 

„Jsou jim 3 a půl roku a devět měsíců,“ prozradila. „To je ňuňánek, to zatím jenom se*e, nic jinýho,“ dojímal se kromě Ewy i bývalý fotbalista Petr Švancara. „Ona i papá a spí. Ale jasný, pak to bude těžší, až vyroste a začne chodit. Občas to vypadá, že zvládám, ale nemusí to tak být. Působím možná tak, ale taky nespím a všude mám ale totální brajgl. Nevypadá to všechno tak růžově,“ přiznala hrdá maminka. 

A to by nebyla pravá silvestrovská show, kdyby nepadly i vtipy na účet svého vlastního manžela. „Příjmení Chobot je velká výhra. Můj muž mi opravdu řekl, že to, že jsem si ho vzala, je největší projev lásky. Že jsem v pohodě s jeho příjmením,“ prozradila zpěvačka se smíchem.

Zdroje: Blesk, 7 pádů Honzy Dědka, Autorský text