Ewa Farna má konkurenci, a to přímo v rodině. Její manžel vydá první album svých písní!

Ewa Farna se pomalu stává naší královnou popu. Pro nezaměnitelný hlas a přirozený projev si získala spoustu fanoušků jak v českých, tak polských vodách. Loni vydala po sedmi letech album Umami, které prošlo u kritiků i u fanoušků.

Ewa se včera na svém Facebooku pochlubila novinkou, která ji samotnou činí velmi pyšnou. Jeji manžel a bývalý člen její doprovodné kapely, Martin Chobot, se rozhodl zkusit sólovou dráhu a nazpívat svoje vlastní písně. A právě včera, na svatého Martina, vyšel jeho první singl.

„Jsem tak pyšná! První singl z desky mého muže je venku i s klipem. Album jeho autorských písní vychází 25.11.,“ pochlubila se zpěvačka, která je i pro letošek horký kandidát na Zlatou Slavici. Píseň se jmenuje Pootevřené dveře a můžete si ji přehrát zde. Song má už přes 8800 zhlédnutí a dle komentářů pod videem se líbí. Navíc v sobě skrývá poselství, že důvěra mezi rodiči a dětmi je to nejdůležitější.

Ewini fanoušci se shodují, že Martin má velmi příjemný hlas, jedna paní dokonce jeho tvorbu přirovnala k tvorbě zesnulého zpěváka Davida Stypky (†41). K němu měla Ewa velmi blízko, a tak ji toto tvrzení jistě potěšilo.

Když už je řeč o spojení mezi Ewou a Davidem, jistě všichni znáte duet Dobré ráno, milá, který spolu nazpívali. Zpravodaj iDnes ale včera psal, že ještě než David zemřel, zvládl složit hudbu k filmové pohádce Největší dar, která poběží v kinech od 1. prosince. Zároveň s Ewou nazpíval kouzelný duet s názvem Zázraky, jako ústřední píseň. Celá pohádka je pak věnována Davidově památce.

Jestliže jste hudbu Davida Stypky měli rádi, budete to cítit stejně i u písní Martina Chobota. Je vidět, že odchod z Ewiny kapely, o kterém psal loni v září časopis Blesk, mu prospěl. Jestli se manželé budou později doma přetahovat o Zlaté Slavíky, to se nechme překvapit.

Zdroje: Facebooku, iDnes, YouTube, Blesk