Ewa Farna (29) znovu terčem kritiky kvůli své postavě: Zhubni, píší lidé dvojnásobné matce

Zpěvačka Ewa Farna to nemá jednoduché. I po tolika letech se stále objevují narážky na její postavu, i když má za sebou dva porody, a podle všeho ne moc času na to, aby se vrátila zpátky do formy. Ewa je pyšnou maminkou syna Artura a dcery Elly, která se narodila letos v dubnu, takže doma má zřejmě veselo. A k tomu všemu se stále musí potýkat s nepřejícími lidmi.

Ewa byla vždy holka „krev a mlíko“. Živí ji zpěv, a tak jejím opravdovým fanouškům je jedno, že jejich oblíbenkyně má nějaké to kilo navíc. Její Instagram ale sledují i lidé, kterým to z nějakého důvodu vadí a dost nevybíravými slovy jí doporučují proměnu. Nebo prostě jen rýpají.

„Čekáte miminko?“ ptá se nevhodně na Evině Instagramu paní jménem Radovana. Na to Ewa reagovala v klidu, jak je jejím zvykem. „Považuji za nevhodné se ženy, osm měsíců po porodu, která evidentně ještě nemá čas se dostat do formy, ptát, jestli čeká miminko. Ne, nečeká. Ale přijde mi to nevhodné. I kdyby čekala, tak to má žena právo říct, kdy chce,“ odpověděla ženě zpěvačka, která má už dnes plné ruce práce s přípravami koncertu ke svým 30. narozeninám.

To ale stále není všechno. Dá se říct, že téměř pod každým příspěvkem, který Ewa na Instagram přidá, se najde někdo, kdo má potřebu Ewu nějak shazovat a nadávat jí. „Ty jsi trapná a ubohá. Sádlo už ti leze na mozek. Zhubni!“ napsal jeden ze sledujících. „Kdybys si šla raději ráno zaběhat,“ okomentoval jiný video, kde Ewa propaguje kosmetiku.

Ewa má naštěstí opravdu jiné starosti, než se zaobírat takovými komentujícími. Kromě péče o dvě malé děti, dává dohromady celý koncert k příležitosti oslav svých 30. narozenin. Bude se konat 14. října příští rok v O2 aréně. Pro fanoušky si připravila hudební průřez všemi svými alby, píše zpravodaj iDnes.

„Více než polovinu svého dosavadního života jsem strávila na hudební scéně a připadá mi přirozené oslavit tyhle kulatiny i s fanoušky. Věřím, že spolu rozvlníme boky a díky návštěvníkům se stanu historicky nejmladší českou zpěvačkou, která odehraje svojí vlastní show v O2 aréně,“ těší se Ewa, kterou v jejích 12 letech proslavila píseň Měls mě vůbec rád.

Zdroje: Instagram, iDnes