Evangeline Lilly o Michaelu Douglasovi: Je to děda, se kterým bych chtěla mít sex

Herečka Evangeline Lilly na sebe práskla pořádný trapas. Během natáčení totiž chtěla zalichotit svým hereckým kolegům, ale ve výsledku se jí to zas tak úplně nepovedlo.

Při vystoupení v pořadu The Jonathan Ross Show 43letá herečka nominovaná na Zlatý glóbus vyprávěla o zákulisním momentu z filmu Ant-Man a Wasp, jak informuje web People. Ve snímku se objevila vedle hereckých hvězd – Michaela Douglase a Michelle Pfeiffer. Přítomnost těchto uznávaných celebrit ji zřejmě natolik vyvedla z míry, že dala příliš velký průchod svým emocím. Dle Daily Mail Lilly vzpomíná: „Obrátila jsem se na Michaela a Michelle a řekla jsem: ‚Víte, vy jste opravdové GILFky!‘“ Michael Douglas však neměl tušení, co zkratka znamená, tak požádal o vysvětlení. Evangeline pokračuje: „Místo toho, abych se před místností plnou dětí zachovala chladně, řekla jsem: ,To je děda/babička, kterého/kterou bych chtěla (…) – chtěla s ním mít pohlavní styk (red.).

Zkratka GILF je odvozená ze zkratky MILF, která byla zpopularizovaná díky americkému filmu Prci, prci, prcičky. MILF, v angličtině mother I’d like to fuck, tedy máma, co bych pí**al, v češtině doslova MCBP. Obdobně GILF, kde je slovo mother, tedy matka nahrazeno grandfather/grandfather, tedy děda či babička.

Záhy si prý uvědomila, že přestřelila. Jednak řekla to, co řekla, a navíc inkriminovanou větu prohlásila před skupinkou dětí. „Ups!,“ dodala stručně herečka. Ačkoliv se jí stal tento trapas a její ústa byla rychlejší než její myšlenky, role ve zmíněném filmu ji, dle jejích slov, vynesla body u jejích potomků. Konkrétně její nejstarší syn Kahekili Kali ocenil, že se jeho matka dostala do mediální franšízy Marvel a kvůli tomu „je máma v pohodě.“

Lilly má společného Kahekiliho a sedmiletého syna s partnerem Normanem Kalim, asistentem režie, s nímž začala chodit v roce 2010 po společné práci na seriálu Ztraceni. Evangeline zřejmě tak dlouho točila o tom, že je ztracená, až se sama ztratila ve svých myšlenkách a způsobu vyjadřování. Tak snad se zase najde a bude, dle slov jejího syna, opravdu v pohodě.

Zdroje: People, Daily Mail, Instagram