Eva Podzimková shodila vlasy: Na premiéře nového seriálu zazářila s účesem na kluka

Jedna z nejkrásnějších a nejtalentovanějších českých hereček Eva Podzimková (32), známější pod svým dívčím jménem Josefíková, se rozhodla pro razantní změnu své image. Na premiéře seriálu Sedm schodů k moci všechny překvapila vlasy ostříhanými na kluka!

Eva Podzimková si v minulosti zahrála nejednu pohádkovou princeznu, bez krásných dlouhých kadeří si jí tak dokázal představit jen málokdo. Herečka ale o změně délky svých vlasů už dlouho přemýšlela.

„Bylo to moje rozhodnutí. Už dlouho mě lákalo změnit délku vlasů, ale nebyl čas. Přišlo to až s novým projektem. Nejvíc byl překvapený asi manžel,“ cituje herečku Blesk. Bohužel fotku v krátkých vlasech Eva ještě nezveřejnila.

Není tak divu, že se na premiéře prvních dílů seriálu Sedm schodů k moci stala centrem pozornosti, píše Expres. Během natáčení totiž měla vlasy ještě dlouhé a na slavnostním promítání ji tak nepoznali dokonce ani její kolegové!

Fanoušci byli radikální změnou zaskočeni. Většina nový účes nadšeně přivítala, ale našli se i tací, kteří nový vzhled Podzimkové přirovnali k herečkám Lence Vlasákové a Audrey Hepburn. I když sama herečka změny účesu nelituje, se smíchem přiznala, že její manžel se moc těší, až jí vlasy opět dorostou.

Zdroj: blesk.cz, expres.cz, Instagram