Eva Holubová pózuje nenalíčená na dovolené. Užívá si přítomnost okamžiku na Sicílii

Eva Holubová se před několika dny vydala na dovolenou na Sicílii. Při odjezdu slibovala fanouškům, že je bude pravidelně informovat a je to tu. Eva přidala na Instagram fotky, kde je nenalíčená a vypadá naprosto nádherně a svěže. Popsala své pocity štěstí a uvolněnosti, které prý dlouho nezažila.

Každý z nás asi miluje ten pocit, když nás čeká zasloužený odpočinek a vydáme se na dovolenou, kam nás srdce táhne. Ať už k moři, nebo do naši krásné české krajiny. Jsme plní spokojenosti a stejně tak je na tom nyní herečka Eva Holubová, která se vydala na dovolenou do své oblíbené Sicílie.

Eva přidala na svou sociální síť fotky, z kterých sálá její uvolněná nálada. V příspěvku popisuje své aktuální pocity.

 „Tady a teď umím naprosto vypnout, žít přítomným okamžikem, radovat se opravdu i z maličkostí, nechat se unést i takovým zázrakem, jenž je mimochodem zadarmo, jako je svítání či západ slunce. Ano, je to snadnější, když to můžete pozorovat z terasy.“

Eva uvedla, že sice slíbila, že bude svou dovolenou fanouškům dokumentovat, ale že často zapomíná, jelikož je nyní tak opojena krásným okamžikem přítomnosti, že je nemožné si na tyto věci vzpomenout.

Nemá potřebu být nyní vtažena do virtuálního světa, ale ne proto, že by si to třeba zakázala, ale jak sama říká, přišlo to samo a pohltila ji krása těchto okamžiků, že naprosto zapomíná na nedávnou minulost.

V komentářích s ní souhlasila i herečka Tereza Brodská, která ji napsala, že když někde cestuje ona a je šťastná, snaží se také vychutnat ty krásné okamžiky, místo neustálého civění do mobilu a posílání stories. Poslala Evě pozdravy a políbení.

Jistě všichni souhlasíme, že dovolená by se měla užívat plnými doušky a vnímat realitu je daleko lepší, než se i při odpočinku nořit do světa internetové bubliny a proto Evě přejeme ať si okamžiky, které ji nyní naplňují, užívá plnými doušky.

Zdroje: Instagram, autorský text