Eva Hacurová porodila holčičku! Dostala pohádkové jméno

Herečka Eva Hacurová (29), která momentálně září v seriálu Ulice, porodila v noci z 27. na 28. dubna svého prvního potomka! Malá dcerka dostala jméno Lada a maminka i s dítětem jsou obě v pořádku.

Lada přišla na svět několik dní po plánovaném porodu, a proto byly její váha i výška přímo učebnicové, svěřili se nadšení rodiče Kryštof Vondráček a Eva Hacurová podle deníku Blesk.

„Lada je zdravá, obě jsme to daly a všem děkuju za podporu. Především pak našemu novopečenému otci Kikinovi,“ napsala herečka na svých sociálních sítích k první fotografii, na níž dcerku odhalila. „Je skvělý, jak moc chlap před i při porodu může být nápomocnej, při věci, jak může pečovat a bečet při bondingu jak malej,“ dodala a dále přivítala Ladu na svět.

Došlo také na slova o porodu. „Smekám před každou ženou, která to dala. Všechny jste hrdinky. Vždycky to nemusí být ‚nejkrásnější zážitek v životě‘, nemusíte hned bejt super šťastný, ani hned zapomenout na všechnu bolest, protože vám do ruky dali ten ‚uzlíček štěstí‘,“ pospala svůj zážitek Hacurová.

Zdroj: Instagram, Blesk