Eva Feuereislová: Od Superstar až k úpravě vnějších ženských genitálií

V roce 2013 se přišla do show SuperStar ukázat i Eva Feuereislová. Zaujala však úplně jinak, než svým zpěvem. A pozornost se jí daří poutat dodnes… Aha, jak se plastikami změnila!

Eva Feuereislová se kdysi rozhodla, že bude známa za každou cenu. Na casting SuperStar si proto v roce 2013 přivedla Domenica Martucciho, který dříve chodil se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. 

Přestože se párek držel za ruce, objímal a líbal, Domenico později prohlásil, že spolu vůbec nechodili. Prý ho jen kamarádka poprosila, jestli by nafingoval vztah s Evou, která se chce zviditelnit.

Ještě ten rok se neúspěšná superstaristka dostala do české vily Vyvolených. A později se rozhodla zviditelnit tím, že se nechá kompletně předělat. Dokonce se v profilu na síti Instagram pojmenovala jako královna plastik.

„Když nepočítám nitě, mikrojehličky a další menší zákroky na vypnutí pleti, tak to číslo bude kolem čtyřicítky,“ odhadla počet svých zákroků pro Život v Česku. A cena za tyto operace? „Milion to bude určitě,“ prohlásila. Ne všechno však platila z vlastní kapsy, někdy šlo i o spolupráci.

Kromě toho, že je Eva viditelně jiná ve tváři, nechala si upravit i jiné partie, a to ty nejintimnější. Prsa i ohanbí. Podstoupila takzvanou labioplastiku, tedy úpravu vnějších ženských genitálií.