Eva Farná už neshazuje pouze kila, ale i oblečení

Zpěvačka Eva Farná začínala v showbyznysu ještě jako žákyně základní školy. Její hvězda vystřelila rychle nahoru a stala se nejen mezi puberťáky hvězdou.


Výhodou u ní vždy bylo, že si získávala české i polské fanoušky. Hit „Mám boky jako skříň“ oslovil fanoušky, když ukázala, že z kritiky jejích plných ženských tvarů si těžkou hlavu nedělá. Lépe se ale určitě cítí v trošku zeštíhlené verzi svého těla.

V červnu roku 2019 se stala Eva Farná poprvé mámou. Přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno Artuš. Jeho otcem je hudebník z Eviny kapely, kytarista Martin Chobot. S ním žije zpěvačka už čtvrtý rok v šťastném manželství. Jejich lásku příchod synka jen umocnil a tak poslední, co by Eva měla potřebu řešit, byly nějaké ty kila navíc.

Eva patří mezi ženy, pro které jsou oblé tvary postavy přirozené, ale nakonec, zdá se, že přece jen se rozhodla, že alespoň těhotenská kila by už téměř dva roky po porodu mohly zmizet. A také se jí to podařilo. Svůj Instagram najednou začala plnit fotkami, na jaké její fanoušci nebyly velmi dlouhou dobu zvyklí. Nahé nohy, odhalené bříško, kratičké šaty. A skutečně jí to sekne.

Eva je důkaz, že i žena tvarů „krev a mlíko“ je přitažlivá, možná by dokonce někdo řekl, že zejména takové ženy se mužům líbí. V každém případě, pro Farnou je jistě podstatné, zda se líbí manželovi, ale protože je v showbyznysu již 15 let, tak trošku jí záleží určitě i na tom, aby se líbila fanouškům.